Specifiche
| Description 2 | ROYAL/GREEN HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001658 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 16" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
FOYLE COLLEGE BLUE HSE 54" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I021634
BARNWOOD PARK -BLUE 52" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I021450
CHRIST CHURCH SCH CLASSIC EXP BOOKBAG
Articolo nr.
I030505
WELLINGBOROUGH LIONS CLASSIC HOLDALL O/S
Articolo nr.
I030722

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)