Specifications
| Description 2 | MAROON/BLACK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 04283 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
CLIFTON HALL 54" x 3" STRIPED TIE
Item No.
I038183
0585 3 PARA 58" X 3.5" POLY JACQUARD TIES
Item No.
I038088
OUR LADY'S PRIMARY SCHOOL 45" STRIPED TIE
Item No.
I038480
ROSEBANK PRIMARY SCHOOL 45" STRIPED TIE
Item No.
I038478

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)