Specifications
| Description 2 | MAROON/BLACK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 04283 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
0585 3 PARA 58" X 3.5" POLY JACQUARD TIES
Item No.
I038088
LITHERLAND BLUE 19" CLIP ON JACQUARD TIE
Item No.
I038111

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)