Specifications
| Description 2 | NAVY/TWIN GREEN |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003878 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45"X 2.75" |
CLIFTON HALL 39" x 2.5" STRIPED TIE
Item No.
I038181
ST JOSEPH'S COLLEGE 6TH FORM 56"x3" POLY JACQUARD
Item No.
I038247

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)