Specifiche
| Description 2 | NAVY/TWIN GREEN |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003878 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45"X 2.75" |
THE HALL HAMPSTEAD LEGIONNAIRES HAT
Articolo nr.
I037975
HIGHWAY PRIMARY SCHOOL LEGIONNAIRES HAT
Articolo nr.
I037903
OAKLANDS SCHOOL LEGIONNAIRES HAT
Articolo nr.
I037888
BURMAN INFANT SCHOOL LEGIONNAIRES HAT
Articolo nr.
I037889

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)