Specifications
| Description 2 | NAVY GROUND |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006797 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
ST MILDRED'S GRAD - 54" X 3" JACQUARD TIE
Item No.
I010371
ALBANY 16" X 3" CLIP-ON STRIPED TIE
Item No.
I010398
LORD WANDSWORTH 52" X 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I010274
BISHOP DOUGLAS FISHER YR 7 16" CLIP-0N STRIPED TIE
Item No.
I010414

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)