Spezifikationen
| Description 2 | NAVY GROUND |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006797 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
NATIONAL ACADEMY 19" CLIP-ON TIE
Artikel-Nr.
I010292
BISHOP DOUGLAS 16" ORANGE HSE STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I010412
LT30137 CURRIE PRIM 45" X 2.75" STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I010350
ST MILDRED'S GRAD - 54" X 3" JACQUARD TIE
Artikel-Nr.
I010371

English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)