Specifications
| Description 2 | BLACK/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002885 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
UNDER 14 YEARLINGS B 56" X 3.75" STRIPED TIE
Item No.
I060015
ST MARYS GIRLS 4TH/5TH MAGHERAFELT 52" JACQ TIE
Item No.
I060060

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)