Spécifications
| Description 2 | BLACK/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002885 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
WYCOMBE ABBEY RED 48" X 3" TIE
No. d'article
I059782
PARK ROAD ACADEMY PRIMARY SCHOOL GYM BAGS
No. d'article
I059809

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)