Specifications
| Description 2 | ROYAL/BLUE HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001654 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
BLACK WATCH 16" CLIP ON JACQUARD TIE
Item No.
I010366
BRENCHLEY B MATFIELD 45" STRIPED TIE
Item No.
I010377
ALLERTON HIGH SCH 16" CLIP ON STRIPED TIE
Item No.
I010351

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)