Specifications
| Description 2 | ROYAL/BLUE HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001654 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
ST ANSELMS - 11" STRIPED TIE
Item No.
I010298
BLACK WATCH 54" JACQUARD TIE
Item No.
I010370
BLACK WATCH 45" JACQUARD TIE
Item No.
I010368
BLACK WATCH 16" CLIP ON JACQUARD TIE
Item No.
I010366

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)