Spécifications
| Description 2 | CERISE/BLACK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004157 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
ST AUSTIN ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I010382
ST ASAPH VP ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I010473
HEYWOOD ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I010508
ST MARTINS 45" STRIPED TIE
No. d'article
I010341

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)