Spécifications
| Description 2 | MAROON/PURPLE/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | CVMS 6TH |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 56" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 56" X 3" |
ECO BOND 14" JACQUARD CLIP ON TIE
No. d'article
I021690
BGS-06-KSR KIT BAG O/S
No. d'article
I030881
ST MARTIN'S INFANT CLASSIC GYM BAG
No. d'article
I030671
ST MARY'S HAMPTON HIGH VIZ EXPANDABLE BOOKBAG
No. d'article
I030826

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)