Specifications
| Description 2 | MAROON/PURPLE/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | CVMS 6TH |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 56" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 56" X 3" |
BS WINCHESTER RED 16" JACQUARD CLIP ON TIE
Item No.
I021820
BODMIN COMM COLL - 16" CLIP ON HOUSE TIE
Item No.
I021680
CARR MILL JACQUARD 11" X 2.5" CLIP ON TIE
Item No.
I021914
CARSHALTON MASEFIELD HOUSE 52" x 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I021920

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)