Specificaties
| Description 2 | MAROON/PURPLE/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | CVMS 6TH |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 56" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 56" X 3" |
BURNABY/BROMHAM 52" X 3.25" UPPER SCHOOL TIE
Art nr.
I021841
CHIPPING SODBURY 52" x 3" SCHOOL TIE
Art nr.
I022029
CARDINAL VAUGHAN 54" X 3" SCHOOL TIE
Art nr.
I021899
ECOLE JEANNINE MANUE CLASSIC BACKPACK
Art nr.
I030915

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)