Spécifications
| Description 2 | BS:78 NAVY/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002348 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 11" X 2.5" CLIP ON |
ARK ELVIN ACADEMY CLASSIC BACKPACK
No. d'article
I032907
BURHILL SCHOOL BOOKBAG
No. d'article
I032984
HEATHERY KNOW PS 45" SCHOOL TIE
No. d'article
I023054
HAMPTON 3RD YEAR UP 54" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I022976

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)