Specifications
| Description 2 | BS:78 NAVY/WHITE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002348 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 11" X 2.5" CLIP ON |
NORWICH HIGH FLEECE SCARF
Item No.
I033031
KEGS SPORT POLY JACQUARD TIE
Item No.
I023328
KINETON 19" CLIP ON TIE
Item No.
I023376
KEMNAY ACADEMY-52" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I023334

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)