Spécifications
| Description 2 | BROAD PURPLE/EMERALD HOUSE/BROAD WINE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 008621 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52"X 2.75" |
OAKGROVE SCHOOL TEAL COLUMBA WOVEN BADGE
No. d'article
I137330
SPRINGWOOD HIGH SCH 19" CLIP ON STRIPED TIE
No. d'article
I137285

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)