Specifications
| Description 2 | BROAD PURPLE/EMERALD HOUSE/BROAD WINE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 008621 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52"X 2.75" |
BISHOPS WORDSWORTH CANADA TOUR POLY TIE 56" X 3.5"
Item No.
I137296
CARDINAL VAUGHAN FR NAVY 52" x 2.75" ECO TIE
Item No.
I137279

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)