Spécifications
| Description 2 | NAVY/GOLD/PINK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 005145 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
DARTFORD TECH COLL 52" STRIPED TIE
No. d'article
I009082
ST ANTHONY'S ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I009121
ST JOHN NORTH JUNIOR 54" JACQUARD TIE
No. d'article
I008997

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)