Specifiche
| Description 2 | NAVY/GOLD/PINK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 005145 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
DARTFORD TECH COLL 52" STRIPED TIE
Articolo nr.
I009082
ST ANTHONY'S ELASTIC STRIPED TIE
Articolo nr.
I009121

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)