Specifications
| Description 2 | ROYAL/BLUE/SILVER |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001883 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | ELASTIC |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 9.5" X 2.5" ELASTIC |
THE HALL 39" STRIPED TIE
Item No.
I010424
SEAFORD HEAD 52" STRIPED TIE
Item No.
I010359

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)