Specificaties
| Description 2 | ROYAL/BLUE/SILVER |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001883 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | ELASTIC |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 9.5" X 2.5" ELASTIC |
RADLETT PREP 45" STRIPED TIE
Art nr.
I010429
DEVONSHIRE HOUSE 48" STRIPED TIE
Art nr.
I010435
MT PREP 39" STRIPED TIE
Art nr.
I010423
NORTHBRIDGE SCHOOL 39" STRIPED TIE
Art nr.
I010422

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)