Specifiche
| Description 2 | ROYAL/BLUE/SILVER |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001883 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | ELASTIC |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 9.5" X 2.5" ELASTIC |
BRENCHLEY B MATFIELD ELAST. STRIPED TIE
Articolo nr.
I010378
NORTHDOWN 9" ELASTIC STRIPED TIE
Articolo nr.
I010344
FORTHVIEW PRIMARY 39" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010349
SCIENNES PRIMARY 39" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010348

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)