Specifications
| Description 2 | RED/ROYAL |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 48 |
| Cross Ref No. | 005441 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 11" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 11" X 2.75" CLIP-ON |
HAMPTON LEAVERS 2022 8cm X 143cm SILK JACQUARD TIE
Item No.
I104386
VALLETA POLYESTER JACQURD WOVEN TIES 56" X 3.5"
Item No.
I104441
UNIVERSITY OF BRISTOL FACE COVERINGS
Item No.
I104377

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)