Spécifications
| Description 2 | GREY/BLUE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003574 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
DEVONSHIRE HOUSE 48" STRIPED TIE
No. d'article
I010435
MT PREP 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010423
NORTHBRIDGE SCHOOL 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010422

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)