Spécifications
| Description 2 | NAVY/MAROON |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002535181001 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 48" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
DEVONSHIRE HOUSE 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010421
NORTHDOWN 45" X 2.75" STRIPED TIE
No. d'article
I010342
GLENBURNE 16" STRIPED TIE
No. d'article
I010367
MT PREP 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010423

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)