Spécifications
| Description 2 | BROAD PURPLE/ CORN/BROAD WINE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 008621 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52"X 2.75" |
OAKGROVE SCHOOL ORANGE DRACO WOVEN BADGE
No. d'article
I137329
SPRINGWOOD HIGH SCH 19" CLIP ON STRIPED TIE
No. d'article
I137287

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)