Specifiche
| Description 2 | BROAD PURPLE/ CORN/BROAD WINE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 008621 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52"X 2.75" |
OAKGROVE SCHOOL ORANGE DRACO WOVEN BADGE
Articolo nr.
I137329
ST ANDREWS FELT HAT 49CM XXSMALL
Articolo nr.
I137338

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)