Spécifications
| Description 2 | BLACK/ORANGE HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002890 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
DUCKER SILK JACQUARD WOVEN TIES 56" X 3.5"
No. d'article
I059834
ST. MARY MAGDALEN'S CATH PRI SCH LEGIONNAIRE CAP
No. d'article
I059909
ST. JOHN'S C OF E PRIMARY SCHOOL LEGIONNAIRE CAP
No. d'article
I059918

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)