Spécifications
| Description 2 | GREEN/RED/BLACK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 3" |
OUR LADY CASTLEBLAN 52" POLY SATIN TIE
No. d'article
I038302
ST ANNES VAUXHALL 14" CLIP ON
No. d'article
I038185

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)