Spécifications
| Description 2 | BOTTLE/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 53480320 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
ST PATRICK HIGH 16" CLIP-ON STRIPED TIE
No. d'article
I010335
DEVONSHIRE HOUSE 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010421
ST GREGORYS 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010400
BISHOP DOUGLAS BLUE 16" STRIPED TIE
No. d'article
I010410

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)