Spécifications
| Description 2 | WHITE GROUND/GREEN |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | ADE463B52" |
| Presentation | STANDARD |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | P&BDURKOP |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
OPEN ACADEMY- 52" STRIPED TIE
No. d'article
I012194
BLOOMFIELD PRIM 45" STRIPED TIE
No. d'article
I012356
GLOU494 52" STRIPED TIE
No. d'article
I012196

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)