Specifications
| Description 2 | NAVY/GREEN BLOCK STRIPE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 48 |
| Cross Ref No. | 005210 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
NOTTINGHAM HIGH SNR ROYAL HSE 56" X 3.25" JACQ TIE
Item No.
I042807
LODGE FARM SCHOOL 39" X 2.5" STRIPED TIE
Item No.
I042550
CHRIST CHURCH ERITH ECONOMY GYM BAG
Item No.
I042628
ST MARGARET'S/HEATHSIDE 52" X 2.5" STRIPED TIE
Item No.
I042667

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)