Specifiche
| Description 2 | NAVY/GREEN BLOCK STRIPE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 48 |
| Cross Ref No. | 005210 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
NORTH SHORE ACAD YELLOW HSE 52" X 3" STRIPED
Articolo nr.
I042478
KIRKTON PRIMARY - 45" X 2.75" STRIPED TIE
Articolo nr.
I042529

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)