Specifications
| Description 2 | RED/GREEN |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
OUR LADY CASTLEBLAN 52" POLY SATIN TIE
Item No.
I038302
TS:25 11" ELASTIC STRIPE TIE
Item No.
I038412
ST JOSEPH'S COLLEGE 6TH FORM 56"x3" POLY JACQUARD
Item No.
I038247

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)