Specificaties
| Description 2 | RED/GREEN |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
OUR LADY CASTLEBLAN 52" POLY SATIN TIE
Art nr.
I038302
DS:110 11" ELASTIC STRIPE TIE
Art nr.
I038415
ST JOSEPH'S COLLEGE 6TH FORM 56"x3" POLY JACQUARD
Art nr.
I038247
ST ANNES VAUXHALL 14" CLIP ON
Art nr.
I038185

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)