Specifications
| Description 2 | CERISE/BLACK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004157 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
BLACK WATCH 45" JACQUARD TIE
Item No.
I010368
LYNDHURST 10" EL JACQUARD TIE
Item No.
I010409

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)