Specificaties
| Description 2 | CERISE/BLACK |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004157 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
CHAILEY SCHOOL 16" CLIP ON STRIPED TIE
Art nr.
I010358
ST GREGORYS 39" STRIPED TIE
Art nr.
I010400
BISHOP DOUGLAS BLUE 16" STRIPED TIE
Art nr.
I010410

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)