Spécifications
| Description 2 | NAVY/SKY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 007833 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.5" |
FCC FARINGDON SCH STRIPED CLIP ON TIES 16" - O/S
No. d'article
I104739
CCHS BRONZE REWARD TIE - RED HSE- 16" X 3" CLIP ON
No. d'article
I104733
ARDEN ACADEMY PREFECT - 52" X 3" JACQUARD TIE
No. d'article
I104771
CCHS BRONZE REWARD TIE - GRE HSE - 16" X 3" CLIP
No. d'article
I104737

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)