Spécifications
| Description 2 | NAVY/GREEN BLOCK STRIPE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | 100%POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 005210 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 12" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | Offshore |
| Size | 12" X 2.5" VELCRO |
ST PHILIP HOWARD ECONOMY GYM BAG
No. d'article
I135654
STRATHEARN 6TH 10"x 66" F/B WRAP
No. d'article
I135695
TIE956 GGIS - DS102 45" X 2.5" STRIPED TIE
No. d'article
I135664

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)