Spécifications
| Description 2 | NAVY/TWIN GREEN |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003878 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
ST PATRICK HIGH 16" CLIP-ON STRIPED TIE
No. d'article
I010335
GLENBURNE 14" STRIPED TIE
No. d'article
I010365
ARNOLD HOUSE 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010420

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)