Spécifications
| Description 2 | RED/TWIN LT BLUE/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | KET561A |
| Presentation | STANDARD |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | P&BDURKOP |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 3" |
HIN547E - 16" JACQUARD TIE
No. d'article
I012148
ALLEN EDWARDS CLASSIC GYM BAG
No. d'article
I139049
OXF290A - 16" STRIPED TIE
No. d'article
I012108
PENWORTHAM SCHOOL CLASSIC EXPANDABLE BOOK BAG
No. d'article
I139062

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)