Spécifications
| Description 2 | PLAIN ROYAL |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001612 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
QUEGS - HAWKINS EL" JACQUARD TIE
No. d'article
I010133
WOODCOTE HIGH 52" STRIPED TIE
No. d'article
I010211

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)