Specifications
| Description 2 | NAVY/SKY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 007833 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
GOSFORD SCHOOL JACQUARD CLIP ON TIES 16" X 3.25"
Item No.
I104740
CHAUNCY SCHOOL GREEN HSE 52 X 3.25" JACQUARD O/S
Item No.
I104788
ST MARTIN NORTHWOOD 39" x 2.5" STRIPED SCHOOL TIE
Item No.
I104776
KING ALFRED BLUE JACQ CLIP ON TIES 16" X 3" - O/S
Item No.
I104745

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)