Specifications
| Description 2 | GOLD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | PET645A |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | P&BDURKOP |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
CHELTENHAM BOYNE STRIPE 56" X 3.5" TIES
Item No.
I035681
TS28 ROYAL/GOLD ECO
Item No.
TS28
ST THOMAS & BECKETT - YR 11 52" X 3" JACQUARD TIE
Item No.
I035643
ST MARYS 45" X 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I035561

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)