Specifications
| Description 2 | ROYAL/BLUE/SILVER |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001883 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 48" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
COLERAINE GRAMMAR 54" X 3" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I022145
CLYDEVIEW ACAD S1-S4 52" X 2.75" SCHOOL TIE
Item No.
I022117
COOPERS COBORN 6TH 56" X 3.5" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I022211
CLAVERHAM MOUNTJOIE 48" X 2.75" HOUSE TIE
Item No.
I022090

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)