Specifications
| Description 2 | MAROON/SILVER S/U MOTIF |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | SINGLEU/K |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 56" X 3.5" |
ST IVES 16" X 3" CLIP-ON STRIPED TIE
Item No.
I041581
CHRIST THE KING - 45" X 2.75" JACQUARD TIES
Item No.
I041641
ST FRANCIS JNR - 45" X 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I041632

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)