Specifications
| Description 2 | GREY/BLUE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 003574 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39"X2.75" |
NBH KNITTED SCARF
Item No.
I039343
COOKHAM RISE JUNIOR BOW TIE
Item No.
I039468
ST JOHN FISHER 450D JUNIOR DESPATCH BAG
Item No.
I039300
ST AUGUSTINES 48" STRIPED TIE
Item No.
I039553

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)