Specifications
| Description 2 | RED 2 |
| Catalogue Code | 363118/01 |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | OXF290A |
| Presentation | ECO SLEEVING |
| Product Style | 19" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE&BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
OUR LADY & ST BEDES 16" CLIP ON SCHOOL TIE
Item No.
I035316
BALLARD SCHOOL SNR 52" X 3" JACQUARD TIE
Item No.
I035474
CHELTENHAM 56" X 3.5" JACQUARD TIE
Item No.
I035568
ST THOMAS & BECKETT - YR 11 52" X 3" JACQUARD TIE
Item No.
I035643

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)